plende

Roto Patio Alversa PL

Softline 82 MD
Softline 82 MD
O firmie
O firmie
Veka Softline 76
Veka Softline 76
Softline 82 MD

Softline 82 MD to systemy najnowszej generacji. Posiadają najwyższą niemiecką klasę jakości - ,,A” – oznaczającą maksymalną żywotność, bezpieczeństwo i energooszczędność. Odznaczają się niezwykłą wytrzymałością i izolacją ze względu na 7-komorową budowę i 82 mm szerokość zabudowy, a także metalowe wzmocnienia.

Niekwestionowanym atutem profili Softline 82 MD jest zastosowanie efektywnego systemu uszczelek – trzech uszczelek obwodowych z dodatkową uszczelką środkową w ościeżnicy oraz potrójnego pakietu szybowego. Dzięki temu okna wykorzystujące profile Softline 82 MD zapewniają wysoką energooszczędność, jak również znakomite parametry izolacji hałasu, zimna, wilgoci oraz przeciągu.

Elegancka forma z lekko zaokrąglonym kształtem odpowiadają za najwyższej klasy design, czyniąc profil Softline 82 MD produktem niezwykłym pod każdym względem. Systemy te znajdą zastosowanie w różnorodnych obiektach - zarówno w nowym budownictwie, jak i podczas remontów.

Profile Softline 82 MD odznaczają się wysokimi standardami ekologicznymi, zważając na fakt iż w 100% poddawane są recyklingowi.

okna kępnoveka kępno

O firmie

Mamy przyjemność oferować Państwu ponad 10 letnie doświadczenie w zakresie doboru, demontażu i montażu okien, drzwi oraz rolet.

Priorytetem jaki stawiamy w firmie jest terminowość i rzetelność wykonanych prac. Z powodzeniem wykonaliśmy dziesiątki prac dla klientów z Polski, Niemiec, Szwecji czy Francji.

Nasza wyspecjalizowana kadra służy Państwu nie tylko zasobami wykonawczymi ale także doradczymi. Wybieramy optymalne rozwiązania w doborze okien, drzwi czy rolet, które w przyszłości przyczynią się na znaczne oszczędności oraz na bezpieczeństwo.

 

 

Veka Softline 76

VEKASOFTLINE76art

         Wyślij do nas pustego SMSa na numer 602 717 116, niezwłocznie oddzwonimy i doradzimy w wyborze okien, drzwi lub rolet.       

Drzwi Despiro Skiben Okna

alversa

ROTO NX Final PL EN KNS v2 2018

 inside

 insidetext str glowna 15029688189847

systempergola


cienki zgrzew

 

Skiben Przemysław Skiba Piaski 32, 63-645 Łęka Opatowska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 602-717-116